Home Schedules
Schedule

 GROUP A      

GROUP B      

 GROUP C

 USA Holland Colombia
 Uruguay South Africa
 Macau
 Australia Austria Egypt
 Israel Bangladesh India

 


Phase 1


Saturday 25 October

9h00 - 12h00  Rink adaptation
16h30            Opening Ceremony
18h30            South Africa vs Austria (B )

Sunday 26 October

11h00            Egypt vs India (C)
12h30            Australia vs Israel (A)
14h00            Austria vs Bangladesh (B)
15h30            USA vs Uruguay (A)
16h00            Colombia vs Macau (C)
17h30            South Africa vs Holland (B )

Monday 27 October

10h00            Holland vs Bangladesh (B)
11h30            USA vs Israel (A)
17h00            Colombia vs India (C)
18h30            Macau vs Egypt (C)
20h00            Uruguay vs Australia (A)

Tuesday 28 October

10h00           USA vs Australia (A)
11h30           Macau vs India (C)
15h30           Holland vs Austria (B)
17h00           Uruguay vs Israel (A)
18h30           Colombia vs Egypt (C)
20h00           South Africa vs Bangladesh (B)

Wednesday 29 October : DAY OFF

 


2nd Phase


Thursday 30 October

10h00             Australia     vs     Bangladesh
11h30             India          vs     Israel
16h00             Colombia     vs     Macau
17h30             USA           vs    Austria
19h00             Uruguay      vs    Holland
20h30             South Africa vs    Egypt

Friday 31 October

10h00              Bangladesh    vs    India       
11h30              Australia        vs    Israel      
16h00             Loser Match 21     vs    Loser Match 23 5-8th Place
17h30             Loser Match 22     vs    Loser Match 24 5-8th Place
19h00             Winner Match 21   vs    Winner Match 23 Semi Final
20h30             Winner Match 22   vs    Winner Match 24 Semi Final

Saturday 01 November

10h00             4th Group A vs 4th Group C 9-12th Place
11h30             4th Group B vs Third Best 3rd Place 9-12th Place
13h00             Loser Match 27 vs Loser Match 28 7-8th Place
14h30             Winner Match 27 vs Winner Match 28 5-6th Place
16h00             Loser Match 29 vs Loser Match 30 3-4th Place
17h30             Winner Match 29 vs Winner Match 30 Final
20h00             Gala Evening / prizegiving

 
Sat Sun Mon

  
We have 2 guests online